درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
دوشنبه 30 شهریور 1394 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام قدرت مطلق الله

این جلسه اولین جلسه لژیون با استادی خانم نرگس و دبیری خانم مریم با دستورجلسه ی شناخت وآگاهی در مورد بیماری اعتیاد در تاریخ 94/6/29راس ساعت17:30 آغاز به کار نمود

:ابتدا استاد چنین گفت

این جا کمپ نیست ،ان ای نیست ، کنگره 60 است.این جارا با جای دیگر اشتباه نگیرید. ما این جا برای این می توانیم اعتیاد را درمان کنیم که دیگر برگشت نداشته باشد ، چون اعتیاد

 

niniweblog.com

را از ریشه حل کرده ایم.در کنگره به روش دی اس تی با داروی اوتی مسافران جسم خود را درمان می کنند و روان خود را با خدمت کردن به تعادل می رسانند و جهان بینی شان را با آموزش های کنگره بالا می برند و به تعادل می رسند، چون بیماری اعتیاد ، بیماری جسم روان و جهان بینی است که اگریکی ازآنها ناقص درمان شود،درمان صورت نگرفته است.

:یکی ازهمسفران سوال کردند

منظور ازجهان بینی ضد ارزشهای آنهاست؟استاد جواب دادند:بله چون تا ضد ارزشهای آنها درست نشود درمان صورت نگرفته است ، فقط موادش کنار رفته است.صفت هایی مثل دروغ گفتن ،پیمان شکنی،پنهان کاری و...عوارض بیماری اعتیاد است که باید درست شود وهر مسافر خدا می داند کی درست شود.پله های سفر اول 21روزه است که در مدت 11ماه داروی OT را پله پله کم می کنند وقطع می کنند.برنامه را راهنما برای آنها می نویسد.سه سفر در کنگره صورت می گیرد که سفر اول از مصرف مواد تا قطع آن است وسفر دوم از قطع مواد تا رسیدن به خود است وسفر سوم از رسیدن به خود تا رسیدن به خالق خود است که سفر سوم اختیاری می باشد ،اما سفر اول ودوم برای درمان اعتیاد الزامی است.

حال وظیفه ی ما همسفران چیست؟

ما در برنامه سفرمسافر به هیچ عنوان مداخله نمی کنیم و تخصص آن را نداریم.راهنمای مسافر،متخصص این کار است وخودش می داند با او چه کند.مسافر خودش باید OT را مصرف کند.ما باید او را مدت 11ماه به کنگره و راهنمایش بسپاریم ومنتظر باشیم تا بعد از 11ماه او را سالم تحویل بگیریم. در این مدت ما با او همراهی می کنیم ، به او اعتماد می کنیم حتی اگر او از اعتماد ما سواستفاده کند. سپس استاد در مورد گریز زدن مسافر سخنانی گفتند که گریز زدن مسافر در سفر اول طبیعی است. گریز زدن کم می شود و تمام می شود.گریز زدن نیاز بدن مسافر است همان طور که نیاز به آب وغذا دارد. مسافری که گریز می زند و کنگره می آید برای ما کنگره آمدن او مهم است. هر بار که این کار را می کند ، به قدری اذیت می شود که دچار عذاب وجدان می شود. نباید به او فشار بیاورید وبه او بگویید شما که کنگره می روید چرا گریز می زنید؟ او باید این مسأله را اول در خودش حل کند تا بتواند سفر خوبی داشته باشد.

اگر همسفر در این شرایط او را درک نکند و در کار او اختلال ایجاد کند ، باعث طولانی شدن سفر او می شود. گریز زدن مسافر یعنی آخرین خداحافظی او با مواد است. او تلاش می کند که از اعتیاد بیرون بیاید. شاید شما بگویید زود خداحافظی کند وروی برنامه ی سفر بیاید. به این سادگی که شما فکر می کنید نیست ، او جنگ درونی و بیرونی دارد. تمام 50میلیارد سلول بدن او برضدش شورش می کند. در سفر اول تمام سلول هایی که درمرفین به دنیا آمده اند ،از بین می روند و جای آنها سلول های سالم بدون مواد ساخته می شود و بدن ترمیم می شود. یک همسفر به خاطر نا آگاهی از اعتیاد به سفر مسافر لطمه می زند وهر اشتباه او ممکن است مسافر را از کنگره دور کند اما وقتی که اعتیاد می شناسد ، می تواند به او کمک کند. اگر مسافر خوب سفر نمی کند و زیاد از حد گریز می زند، مقصر همسفراست. راهنمای مسافر خیلی اذیت می شود که مسافران را به کنگره بکشاند و برای هر مسافر یک ترفندی به کار می برد تا او را به درمان مصمم کند ، اما همسفران ناآگاه همه ی زحمت اورا به هدرمی دهند

شما هر موقع احساس کردی که مسافر شما این جا درمان نمی شود، اورا جای دیگری ببرید.ما به نظر وعقیده ی شما احترام می گذاریم و کسی را اینجا به زور نگه نمی داریم.ما نمی خواهیم عقیده ی خود را به شما تحمیل کنیم ،اما اگر شما درمان کنگره را قبول دارید باید تسلیم قوانین وحرمتها راهنمایتان شوید .درمان مسافراگر به اجبار شما باشد فایده ای ندارد وبر می گردد.خودتان هم به اجبار به کنگره نیایید.به او نگویید که من به خاطر تو می آیم.

باید بفهمید که این آموزشها برای خودتان خوب است.در دنیا هیچ چیز اجباری نیست واختیاری است.نه به اجبار میتوانید کسی را به بهشت ببرید ونه به جهنم.

کسانی که در کنگره خدمت می کنند حقوق نمگیرند اما چیزی که دریافت می کنند در مقابل آن خدمت رایگان خیلی بیشتر است .من میخواهم این آرامشی را که دارم واین علمی که کنگره در اختیار من گذاشته را به شما انتقال دهم چون می دانم راه درمان کنگره وعلم آن حقیقت است ومن برای حقیقت جانم را می دهم.تا مردم را آگاه کنیم .

یکی از همسفران پرسیدند:

بعد از رهایی ،مسافر چه باید بکند؟ آیا می تواند دیگر به کنگره نیاید؟

استاد : می توانند بعد از رهایی دیگر نیایند ودیگر نیازی به کلاس ها ندارند وحالشان خوب است اما برای تعادل روانی به خدمت در کنگره نیاز دارند.

نویسنده:همسفر معصومه

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد، مهندس دژاکام، شربت تریاک، راهنمای اعتیاد،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 19 مهر 1397 08:44 ب.ظ
سلام خیلی مطلبتون بهم انرژی داد من دوماه بود وارد سفر دوم شده بودم اما مسافرم برگشت کرد ناامید شدم تصمیم گرفتم کنگره نیام اما با خوندن این مطلب جان دوباره گرفتم از حق نگزرم منم خوب اموزش ندیدم که مسافرم برگشت یقینن منم اشتباه کردم
سه شنبه 31 شهریور 1394 05:14 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت استاد عزیز
تشکر میکنم از اینکه بسیاری از ابهامات را برایمان روشن کردید امیدوارم با توجه به پشتکاری که دارید همیشه موفق باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic