درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام خدایی که عاشقی اش دل می خواهد نه دلیل

این جلسه ،جلسه ی چهاردهم ازدور دوم لژیون ، با استادی خانم نرگس ودبیری خانم مریم با دستور جلسه سی دی کوله پشتی روز یکشنبه ،مورخ ۹۵/۲/۱۲ ،راس ساعت ۱۷:۳۰آغاز به کار کرد .


ما در صور پنهان یک کوله پشتی داریم که از روز الست با ما بوده واعمال ورفتار ما چه مثبت وچه منفی در آن ذخیره شده وهیچ کس نمی تواند محتوای آن را کم یا زیاد کند وآن را از بین ببرد .وبعد از مرگ هم با ماست .موقعی که انسان خلق شد نیرو های مثبت ومنفی از هم جدا شدند .ما خودمان تعیین می کنیم که جزء کدام دسته از نیروها باشیم .کسی که دنبال ضد ارزش ها ومصرف مواد می رود ،خودش می خواهد که جزء نیروهای منفی باشد . بهای هر دسته را باید خودمان بپردازیم .ابتدا بعضی از اعضای لژیون در مورد دستور جلسه مشارکت کردند که این چنین بود .

خانم نجمه ا :جهان از دو نیرو تشکیل شده است .نیروهای اهریمنی ونیروهای اهورایی .

این دو نیرو از همان ابتدا با هم قرار گذاشتند که به حوزه ی هم کاری نداشته باشند وبه حریم انسان هم وارد نشوند وهر کدام تبلیغ کار خود را بکنند .ما می توانیم با دعا کردن ونماز خواندن از خدا درخواست کنیم که ما را به صراط مستقیم  هدایت کند وتا زمانی که ما از خدا ونیروهای الهی نخواهیم آن ها کاری به ما ندارند . خدا ،خودش به ما گفته مرا صدا بزنید تا جواب شما را بدهم .

اگر ما جزء دسته ی نیروهای شیطانی بشویم شاید از لحاظ ظاهری چهره ی زیبایی داشته باشیم ولی در صور پنهان چهره ی زشتی داریم وهر کار ضد ارزشی که انجام می دهیم شاید کسی نفهمد اما چهره ی واقعی ما را زشت می کند .

خانم مریم آ :مرگ رخ می دهد ،جسم ما به خاک سپرده می شود ولی نفس ما ،تحویل داده می شود ودر آن جهان به زندگی خود ادامه می دهیم . موقع تولد است که روح در ما دمیده می شود .مردم فکر می کنند که نماز فقط برای ستایش خداست ،ولی برای درخواست کمک از خداست .

اگر یک گل در کنار یک  گًل خوشبو باشد بوی آن گًل در گل القا می شود . در کنگره می گویند دو تا سفر اولی نباید با هم بروند ،چون هر دو گل هستند وبه گًل تبدیل نشده اند . آن هایی که جادو می کنند انرژی درمانی می کنند ،مرز بین خودشان ونیروها را برمی دارند وخودشان به ان ها اجازه می دهند که وارد درونشان بشوند .

خانم لیلا : دلیل اصلی شکافتن انسان ،درمان بیماری هایی است که هنوز راه درمانی برای آن پیدا نشده وهنوز شناخت درستی راجع به انسان پیدا نکردیم . تعاریفی که از انسان کردند یک تعریف دست دوم از روان انسان است .اگر صور پنهان را قبول نداشته باشیم وآن قسمت خراب باشد چطور می توانیم بیماری ها را درمان کنیم .آقای مهندس توانستند اعتیاد وپریشانی ها را درمان کنند ،چون انسان را شناختند .

سخنان استاد :

ما وقتی می خواهیم در مورد شناخت انسان ،صور پنهان وخدا صحبت کنیم به ما برچسب امل وخرافاتی می زنند ،انگار در این زمانه هر چه بی دین تر وبی خدا تر باشی وروان را قبول نداشته باشی ،با کلاس تر وبا سواد تروروشنفکرهستی .

اگر بیماری های زیادی هست که درمان نشده ،چون انسان هنوز شناخته نشده .اگر بخواهیم بیماری اعتیاد را درمان کنیم باید سه چیز را بشناسیم .( انسان ،مواد مخدر واثر این دو روی هم که اعتیاد را به وجود می آورد ) .ما توانستیم اعتیاد را درمان کنیم اما کسی قبول نمی کند .دنیا برای اعتیاد درمان ندارد ، چون صور پنهان را قبول ندارند .

یک انسانی که تغییر می کند ،اتفاق بزرگی افتاده وخیلی سخت است .ما در کنگره قادریم انسان های به هم ریخته را به انسان های متعادل ومعقول تبدیل کنیم واین هنر بزرگی است که درسایه ی شناخت انسان ،آقای مهندس به دست آورده اند .

ما در صور پنهان یک کوله پشتی داریم که از روز الست با ما بوده واعمال ورفتار ما چه مثبت وچه منفی در آن ذخیره شده وهیچ کس نمی تواند محتوای آن را کم یا زیاد کند وآن را از بین ببرد .وبعد از مرگ هم با ماست .موقعی که انسان خلق شد نیرو های مثبت ومنفی از هم جدا شدند .ما خودمان تعیین می کنیم که جزء کدام دسته از نیروها باشیم .کسی که دنبال ضد ارزش ها ومصرف مواد می رود ،خودش می خواهد که جزء نیروهای منفی باشد . بهای هر دسته را باید خودمان بپردازیم .وارد شدن وخارج شدن از آن نیروها سخت است .هر کدام از این نیروها در تلاشند که تعداد خود را زیاد کنند وقوانین خاص خودشان را دارند .برای وارد شدن باید خودت را به آن ها ثابت کنی .نیروهای الهی دستشان بسته است ،چون باید بر مبنای درستی وراستی ومحبت تبلیغ کار خود را کنند ولی نیروهای شیطانی با دروغ ونیرنگ عمل می کنند .نیروهای شیطانی در باغ سبزنشان می دهند وجذابیت دارند .به انسان لذت های زود گذر می دهند ولی چند برابر از آن به انسان رنج می دهند .

هاله ی تابان مرز بین انسان واین نیروهاست که انسان با ضد ارزش ها ،مصرف مواد ،افکار منفی ،جن گیری وانرژی درمانی آن را سوراخ می کند وراه نفوذ برای موجودات دیگر را به درون خودش باز می کند .خود شخص این اجازه را به آن ها می دهد .وقتی وارد نیروهای تاریکی می شود ،مست وخوش حال است ودرخواب غفلت به سر می برد ولی برای برگشتن به هوشیاری ،دانایی وکمک خدا نیاز دارد .

موقع بیرون آمدن ،چون بیدار است تمام اتفاقاتی که برایش می افتد را حس می کند ودرد دارد چون پالایش درد دارد . ما نباید به شجره ی خبیثه نزدیک شویم ،چون آن ها به ما القاء می کنند ،اما اول باید شجره ی طیبه (آدم های خوب ) را بشناسیم ،بعد به آن ها نزدیک شویم .

آقای مهندس می گویند به هر چیزی که برایتان گنگ است ،نزدیک نشوید .در کلاس های انرژی درمانی می گویند انرژی کیهانی به شما می دهیم تا شما توانمند شوید ومشکلات خود را  حل نید ،اما در حقیقت شخص ، با نیروهای منفی پیمان می بندد .او فکر می کند که همه چیز درست می شود ،اما سر از مسلخ در می آورد ؛ در نتیجه  نه تنها مشکلات او حل نمی شود ،بلکه به انسانی روانی تبدیل می شود .این آدم ها قدرت خدا ونیروهای الهی را دست کم می گیرند که به نیروهای شیطانی متوسل می شوند .ویک لحظه با خود فکر نمی کنند که انرژی کیهانی از کجا می آید ؟ کائنات که به کسی مجانی انرژی نمی دهد .حتماً این انرژی متعلق به یک موجود خبیث است که با نادانی این آدم ها فرصت پیدا می کند که به کالبد آن ها وارد شود .نیروهای شیطانی به آدم ها حسادت می کنند ،چون خدا انسان را برتر دانست وبه او کالبد جسمانی داد وبه نیروهای شیطانی نداد .آن ها می دانند با کالبد جسمانی انسان ،بهتر می توانند در این دنیا پلیدی کنند .

انسان با این کار نیروها ونعمت ها واختیاری که خدا به او داده را با نیرواهی شیطانی به اشتراک می گذارد . آن ها چیزی به انسان نمی دهند .ما این اطلاعات را می دهیم تا آگاه شویم وراه درست را پیدا کنیم وبه آرامش برسیم .کسانی که نمی خواهند سختی ها ی زندگی را تحمل کنند وبه دنبال این مسائل می روند ،فکر می کنند که راه میانبر را پیدا کردند ؛در حالی که راه را برای خودشان طولانی وسخت می کنند وآخر سر هم به جهنم می رسند .

نگاه کنیم ببینیم توی کوله پشتی مان چه چیزهایی داریم ؟

شاید کسی از روی ترس به ما نگوید که به او آسیب رساندیم ویا نفهمد ،اما در صور پنهان خیلی طلبکار داریم که باید حساب خود را با آن ها صفر کنیم .ما باید نار غلیظ وپر از ناخالصی خود را به نور تبدیل کنیم ونور سبک است وبا آن می توانیم به پرواز درآییم .اگر به فرمان عقل برسیم ،کوله بارمان مثبت می شود ؛چون عقل مثبت است . با عقل در آن دنیا کارمان راحت می شود ومی توانیم هر چه بخواهیم شو،شود کنیم . سریع آن چیز به وجود می آید وما می توانیم استفاده کنیم .در غیر این صورت در جهنم با درد ورنج وحسرت می مانیم وباید منتظر بنشینیم تا دوباره برگردیم یا به عبارتی مشق هایمان را دوباره بنویسیم .

جلسه با دعای استاد به پایان رسید .

دستور جلسه ی هفته ی آینده :صورت مسئله ی اعتیاد

نویسنده :همسفر نرگس

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها : کنگره۶۰، کوله پستی،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات