درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       
به نام قدرت مطلق الله
این جلسه، دومین جلسه ی لژیون با استادی خانم نرگس ودبیری خانم میترا ،با دستور جلسه ی سی دی تله ،مورخ ۹۵/۲/۲۶ رأس ساعت ۱۷:۳۰ آغاز به کار کرد.

درست است که ما درتله های جور واجور می افتیم ،اما با این کار هستی شکل می گیرد .اگر این تله ها نبود ما هیچ پیشرفتی تا به حال نکرده بودیم .

با این تله ها است که ما مزه های مختلف را در زندگی می چشیم وزندگی برایمان لذت بخش می شود . خدا با این حق انتخابی که به ما داده در واقع اجازه داده که فرمان او را نقض کنیم وهر کاری خواستیم بکنیم .البته اگر انتخاب غلطی کردیم باید تاوان آن را هم خودمان بدهیم ...

در ادامه مطلب بخوانید...

نتیجه تصویری برای عکس تله

ابتدا استاد در مورد خدمت های کنگره این چنین گفت :

اگر هنوز شما فکر می کنید که این جا کسی که خدمت می کند برای دیگران است،سخت در اشتباه هستید.به نظر من کسی که این جا خدمت می کند ۹۵ درصد به خودش خدمت می کند و۵درصد ظاهراً برای دیگران است . برای حال خوش خودش است وتمام سود ومنفعتش اول به خودش برمی گردد.هر چه خدمت ها پر مسئولیت تر باشد ،اثرش در زندگی او بیشتر است .کسی که هنوز برای خدمت در کنگره ۲،۲ تا ،۴ تا می کند دیدگاه حسابگرانه به خدمت دارد وهنوز موقعش نشده که خدا او را لایق خدمت بداند ونصیبش کند . در خدمت های کنگره ما یک قدم برمی داریم وکنگره برای ما صدها قدم برمی دارد .کسی که خدمت می کند در صراط مستقیم قرار می گیرد . اگرمسافر من به رهایی رسید فکر نکنم که کا من دیگر این جا تمام شده ،تازه به سفر دوم رسیدم واین سفر پایانی ندارد .برای درمان اعتیاد دو  سفر الزامیست وبعد از قطع مواد در سفر اول ،باید با خدمت کردن درکنگره وکاربردی کردن آموزش ها سفر دوم را طی کند تا کاملاً از اعتیاد ترخیص شود .

سپس خانم میترا ،خانم نجمه (ا) وخانم نجمه (م) در مورد سی دی صحبت کردند واز تله هایی که خود در زندگی تجربه کردند صحبت کردند .

وسپس استاد چنین گفت :

خدا را شکر که اگر خدا برای ما تله می گذارد ،خودش هم به ما  کمک می کند تا از تله در بیاییم .اگر دردی می دهد درمانش را هم می دهد وما را به حال خود وا نمی گذارد .

اگرتله ی اعتیاد هست ،آقای مهندس دژاکام ،روش دی اس تی وکنگره هم هست که بیرون بیاییم .

چرا خدا تله می گذارد ؟چرا شیطان را آفرید که برای ما تله درست کند وچه هدفی از این کار دارد ؟

حتماً خداوند اهدافی دارد . برای این که انسان دوست داشت اختیار وحق انتخاب داشته باشد وبرای این کار خدا باید نیروهای تخریبی ومنفی را خلق می کرد تا ما بتوانیم از این حق انتخابمان استفاده کنیم . درست است که ما درتله های جور واجور می افتیم ،اما با این کار هستی شکل می گیرد .اگر این تله ها نبود ما هیچ پیشرفتی تا به حال نکرده بودیم .

با این تله ها است که ما مزه های مختلف را در زندگی می چشیم وزندگی برایمان لذت بخش می شود . خدا با این حق انتخابی که به ما داده در واقع اجازه داده که فرمان او را نقض کنیم وهر کاری خواستیم بکنیم .البته اگر انتخاب غلطی کردیم باید تاوان آن را هم خودمان بدهیم .

به واسطه ی این انتخاب ونقض فرمان خداوند ،انسان می تواند علمی که خدا به صورت بالقوه در او گذاشته را به بالفعل تبدیل کند واز درون خود استخراج کند وبه کمال وانسانیت برسد .با این انتخاب می تواند خیلی چیزها را بیاموزد ومفهوم خیلی چیزها را عملاً درک کند ،پس اگر خدا گفت مثلاً دروغ نگویا غیبت نکن عملاً می فهمد چرا نباید این کار را نکند .تله باید سه ویژگی داشته باشد . جذابیت داشته باشد،خودش را حقیقی نشان دهد ویک هدفی باید داشته باشد.

همه ی تله هایی که خود در زندگی با آن مواجه شدیم ویا تله هایی که در اخبار می بینیم اگر دقت کنیم ،این سه ویژگی را دارد .مسائل منفی جذابیت زیادی دارد مثل مواد مخدر . اصلاً راه ضدارزش ها به نظر ساده دست یافتنی وجذاب به نظر می رسد وانسان فکر می کند زود از آن طریق به خواسته هایش می رسد . هر چه انسان باشعورتر وآگاه تر باشد ،دیر تر وکم تر به تله ها می افتد .برای این که در تله نیفتیم ،باید به همه چیز شک کنیم ،مگر این که خلافش ثابت شود . چون انسان از شک به یقین یا حقیقت می رسد وباید ازمرز شک عبور کرد . بیشتر آدم هایی که من دیدم که به تله می افتند اتفاقاً انسان های تحصیل کرده واجتماع گشته ای هم بوده اند وادعا داشتند که خوب وبد را می توانند از هم تشخیص دهند . انسان های طمع کار زود به تله می افتند .

هیچ کس در این دنیا نیست که در تله نیفتد .به قول استاد هر قدر هم که انسان دانا وآگاه باشد وایمان بالایی  داشته باشد ،باز فریب نیروهای شیطانی را می خورد .

خیلی خوب است که ما در کارهایمان با دیگران مشورت کنیم ،اما باید باز هم شک کنیم چون ممکن است آن ها هم اشتباه کنند وباید خودمان تحقیق کنیم وخودمان تصمیم نهایی را بگیریم .

همیشه در طول تاریخ ،کسانی که به مسئله ای شک کردند وبرای این که شک خود را ثابت کنند ،تحقیق کردند وبه نتایجی رسیدند وچیزی را کشف کردند .

شک با بدبینی فرق دارد .شک خوب است ویک نعمت الهی است .انسان دانا شک می کند ولی انسان نادان ،بدبین است .یعنی حتیٰ اگر حقیقت را به او ثابت کنی ،باز هم بدبینی دارد ونمی خواهد قبول کند .گاهی شک آن قدر زجرآور می شود که تا مرز نیستی انسان را می برد .انسان در شک بلاتکلیف است .

ما نیاز به ساخت آکادمی داریم تا بتوانیم چیزی که در مورد آموزش ها ،متد وکار کنگره ۶۰ می گوییم را به دیگران ثابت کنیم وگرنه همه با دید شک به کار ما نگاه می کنند وباورشان نمی شود که مصرف کنندگان در این جا نجات یابند حتیٰ اگر دو قرن دیگر هم بگذرد ودومین هدف هم ازساخت آکادمی این است که ما باید اهداف بزرگان ودانشمندان گذشته ی خود را که نتوانستند به پایان برسانند وفوت کردند وکارشان نیمه کاره ماند را در این آکادمی ادامه دهیم چون ازیک زمانی درتاریخ به بعد ،علم قطع شد . بزرگانی چون مولانا وابوعلی سینا و...

این افراد ،انسان معمولی نبودند وجزء حکمای الهی بودند .آن ها علمشان به علم الهی وصل بود ونظریه هایی که داشتند دانشی بود که تحت القائات ابعاد دیگر قرارمی گرفتند وبه این دنیا منتقل می کردند.

خیلی خوب است که ما از طب سنتی قدیم استفاده کنیم ولی باید علمی وآگانه باشد .بعضی افراد از آدم های ساده لوح برای کاسبی خودشان سوءاستفاده می کنند وطب سنتی را با دین قاطی می کنندوبه خورد مردم می دهند و باید به آن شک کنیم . مثلاً می گویند در ماه رجب باید حجامت کنیم .اولاً حجامت خوب است اما نه برای هر کسی .مثلاً کسی که کم خونی زیادی دارد ویا در سقوط آزاد است ودوم این که ماه های قمری درسال می چرخد واین حرف فریبی بیش نیست که می گویند در ماه رجب حجامت کنید .حالا اگر بگویند در بهار حجامت خوب است ،می شود قبول کرد .

جهان های آفرینش از نظر پیشرفت علم ودانش با هم در یک سطح نیستند وبا هم در ارتباتند ودانش خود را به هم انتقال می دهند . پس علم در همه جا یکسان نیست ودر مراتب گوناگونی قرار دارد .در درمان اعتیاد وعلم اعتیاد کنگره ۶۰ بالاترین علم وپیشرفت را داشته واز همه ی کشورهای پیشرفته ی جهان جلوتر است . حتماً جهان های دیگری هستند که علمشان از کره ی زمین خیلی بالاتر است .

پس ارابه ها را در بیکران به حرکت درآورید که نگهبانان ماوراء به آن چه در زمین می گذرد نیازمندند وبشکافید آن چه شکافتنی نیست ،در دل سنگ بروید وترکیب ها را جدا نمایید.

سپس جلسه با دعای لژیون به پایان رسید.

دستور جلسه ی هفته ی آینده :سی دی احیاء

نویسنده :همسفر نرگس 

نوع مطلب : جهان بینی، گزارش لژیون، 
برچسب ها : درمان اعتیاد، سی دی تله،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات