درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
چهارشنبه 5 خرداد 1395 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام قدرت مطلق الله

این جلسه ، جلسه ی سوم از دور اول لژیون با استادی خانم دلبر ودبیری خانم میترا ،با دستور جلسه ی سی دی احیاء ،مورخ ۹۵/۳/۳ روز دوشنبه ،رأس ساعت ۱۷:۳۰آغاز به کار کرد .


در کنگره احیاء در تمام سطوح اتفاق می افتد وشخصی که احیاء شده نباید از مواد بترسد واز هم مصرفی های قبلی اش دوری کند .بعد از احیاء باید با آن ها رابطه ی راحتی برقرار کند وبه عنوان یک الگوی احیاء شده برای آن ها باشد .برای احیاء کردن سه چیز باید وجود داشته باشد ،یک احیاءکننده ،یک احیاء شونده ودیگری طعام احیاء .

کسی که می خواهد درمان شود احیاء شونده است که نباید به زور برای احیاء آورده شود .خودش باید بخواهد وتمایل ونیاز به احیاء داشته باشد . دوم،باید تسلیم قوانین کنگره وراهنمایش باشد ...

===============================

در ادامه ی مطلب بخوانید...

سخنان استاد:

در فصل بهار طبیعت زنده می شود ودر تابستان باردارمی شود ودر پائیز وزمستان به خواب می رود ومی میرد . کلمه ی احیاء در قرآن هم آمده وخدا مردگان را زنده می کند . وقتی یک انسانی مصرف کننده شود دست کمی از مردگان ندارد وحتیٰ از مردگان هم بدتر می شود وباعث آزار واذیت خانواده وجامعه می شود ،اما مردگان را خاک می کنند وآزاری ندارند .

برای احیاء مثال باز یافت زباله زده شده که اگر بخواهند زباله ها را در جایی جمع کنند وبعد از سه ماه بگویند که آن ها احیاء شده اند ودوباره بخواهند آن ها را به شهر برگردانند ؛ این که روش باز یافت  زباله نیست .کسانی که مصرف کننده ها را می گیرند وبعد از سه ماه آن ها را جایی نگه می دارند ومواد را از آن ها می گیرند وبعد دوباره آن ها را آزاد می کنند ، این مصرف کننده ها احیاء نشده اند وحتیٰ از حالت اولشان هم بدتر شده اند .

تنها خوبی که این کار دارد، این است که به شهر جلوه ی زیبایی داده شده وبد آموزی ایجاد نمی کند ،ولی آن ها احیاء نشده اند . احیاء یعنی باز توانی در تمام ابعاد وتثبیت آن .کمپ خوب است از این لحاظ که بعضی مصرف کننده ها خطرناک می شوند وکمپ جلو تخریب آن ها را می گیرد .

در کنگره احیاء در تمام سطوح اتفاق می افتد وشخصی که احیاء شده نباید از مواد بترسد واز هم مصرفی های قبلی اش دوری کند .بعد از احیاء باید با آن ها رابطه ی راحتی برقرار کند وبه عنوان یک الگوی احیاء شده برای آن ها باشد .برای احیاء کردن سه چیز باید وجود داشته باشد ،یک احیاءکننده ،یک احیاء شونده ودیگری طعام احیاء .


شخص احیاء کننده همان راهنما است که باید سه ویژگی داشته باشد .یکی( تمایل وعشق به این کار را داشته باشد) ،دو( توان این کار را باید داشته باشد) وسه (علم احیاء کردن را داشته باشد) .

کسی که می خواهد درمان شود احیاء شونده است که نباید به زور برای احیاء آورده شود .خودش باید بخواهد وتمایل ونیاز به احیاء داشته باشد . دوم،باید تسلیم قوانین کنگره وراهنمایش باشد . مثلا ً اگر راهنما به گفت که در سفر اول نمی تواند به مسافرت خارج وداخل برود ،حج برود ویا ازدواج کند ،باید اطاعت کند وسوم این که باشرایط کنگره قابل احیاء باشد .مثلاً کسی که فقط قرص خالی مصرف می کند را ما نمی توانیم درمان کنیم چون هم از لحاظ حقوقی مشکل دارد وهم این شخص خودش را مصرف کننده نمی داند یا افراد زیر ۱۸ سال را نمی توان درمان کرد وبرای کنگره مشکل قانونی دارد .

طعام احیاء ،خوراکی است که راهنما باید به خورد رهجویش بدهد وهمان علم ودانش کنگره ،وادی ها ،جهان بینی ،شربت اوتی ،متد دی اس تی وگوش کردن به سی دی هاست .دو پارامتر دیگر برای طعام احیاء وجود دارد که یکی زمان احیاء ودیگری مکان احیاء است .

درسفر اول زمان احیاء ،زمان مشخصی دارد که حداقل ۱۰ ماه است .نه در ۲۴ ساعت می توان احیاء کرد نه تا آخر عمر . ماکن احیاءباید مناسب باشد وما در پارک نمی توانیم احیاء کنیم .شاید دیگران مزاحم ما شوند یا ما مزاحم دیگران شویم .

از شرایط دیگر احیاء این است که نباید شخص دچار افراط وتفریط شود وباید تعادل داشته باشد .در هنگام احیاء با یک مشکل مواجه می شویم که مصرف کننده ها ،اول خوابند وآرام آرام بیدار می شوند وباعث تخریب شدید می شوند ومشکل ساز می شوند .ما باید طوری آن ها را آموزش دهیم که دوباره به بیراهه نروند وبقیه هم از دست آن ها در امان باشند . وقتی از خواب بیدار می شود می بیند که از تحصیل ،پول ،زندگی ، ازدواج وخیلی کارها عقب افتاده ونباید یک دفعه ویک شبه بخواهد به آن ها برسد ،بلکه در طول زمان وبه آرامی باید به خواسته هایش برسد .

اشخاصی که احیاء می شوند ،قوای جنسی وجسمی شان بیدار می شود وشخص ، ممکن است نتواند خودش کنترل کند واز طریق غیر طبیعی وغیر معمول بخواهد این نیاز را برآورده کند ودچار هزاران بلا وبیماری ناعلاج شود . باید یک تفاوتی بین انسان وحیوان باشد واین که در مسائل جنسی افراط شود ،زندگی حیوانیست وباعث می شود که شخص به طور طبیعی از این مسئله لذت نبرد وتخریب بالایی دارد .
نتیجه ای که از این سی دی می گیریم این است که باید در صراط مستقیم قراربگیریم .مانندحیوانات زندگی نکنیم واز عقل خود استفاده کنیم تا از نیروهای الهی بیشترکمک بگیریم .

سپس اعضای لژیون در مورد سی دی مشارکت کردند.

 خانم میترا : من از تک تک بچه های لژیون آموزش می گیرم از یکی یاد گرفتم که صداقت داشته باشم وراحت حرف دلم را جلو جمع بزنم .از دیگری یاد گرفتم که سی دی ها را سطحی گوش نکنم ودقت کنم .از هر صحبتی یک چیزی را یاد می گیرم وفکر می کنم احیاء یعنی همین . من خیلی چیزها را فراموش می کردم ،اما زمانی که به کنگره آمدم با نوشتن سی دی ها وگوش دادن به آن ها احساس می کنم ،به حافظه ام کمک کرده ام که احیاء شود .

خانم زهرا : در کمپ اتفاقاتی می افتد وبعد که مصرف کننده ها از آن جا بیرون می آیند ؛هیچ تغییری نکرده اند و حتیٰ بدتر از قبل ،برمی گردند واحیاء نشده اند وآدم مأیوس می شود .در کنگره حس های بسته ی مسافر باز می شود وتغییر را در آن ها می بینیم واحیاء می شوند .

خانم مریم : ما همسفران این مدتی که مصرف کننده داشتیم ؛ خودمان هم به خوابی عمیق فرو رفته بودیم .اعتماد به نفس ما ،ذهن وجسم ما به خواب رفته بود ،ولی حالا که به کنگره می آییم داریم احیاء می شویم .البته زمان می برد .نباید ناامید شویم وبخواهیم زود به حالت اول برگردیم .من فکر می کنم باید با عشق وعلاقه  به کنگره بیاییم .اگر این طور نباشد وبا بی حالی باشد ، تأثیر ندارد .

خانم نرگس : کلمه ی احیاء برای چیزی استفاده می شود که واقعاً تخریب شده وما بخواهیم درستش کنیم .از سخنان استاد متوجه شدیم که کار احیاء بسیار سخت وپر هزینه است وزمان هم می برد .

احیاء کردن انسان ها هزینه ی بالایی دارد ،ولی در کنگره ، رایگان مصرف کننده ها را احیاء می کنند .پس فهمیدیم با جمع کردن آن ها در جایی ،خود به خود احیاء صورت نمی گیرد .احیاء کردن در تمام ابعاد ،در کنگره صورت می گیرد وبعد هم به آن ها آموزش می دهیم که چطور در شرایط احیاء ثابت بمانند .

خاصیت مصرف کننده این است که وقتی حاضر می شود دست از موادش بردارد که چیز بهتری به او بدهند .ما این را فهمیدیم وطعام بهتری  به او می دهیم ومی توانیم مواد را از او بگیریم .در گروه های دیگر مصرف کننده ها احیاء نشده اند ،ترک کردند ومواد که می بینند دست وپایشان میلرزد .

ما آموزش های ناب به او می دهیم ،شربت شفابخش اوتی به او می دهیم که همه ی نیازهای او را برآورده می کند . مکان پر انرژی ودوستان خوب به او می دهیم .با روش دی اس تی شبه افیونی او را به کار می اندازیم که مجموعه ی همه ی این ها طعام بهتر است چرا حاضر نباشد از نشئگی موادش دست بردارد ؟

علم وهنر احیاء کردن را فقط راهنما دارد حتیٰ یک سفر دومی  این علم را ندارد دیگر چه برسد به افراد بیرون از کنگره .پلیس وقوه ی قضایی کارش احیاء کردن نیست .باید مصرف کننده ها را به جایی که احیاء کردن بلدند ارجاع دهند .

اگر راهنما عشق این کار را نداشته باشد نمی تواند احیاء کند چون در این جا احیاء کردن رایگان است .احیاء شونده باید با شرایط کنگره قابل احیاء باشد مثلاً کسی که سرنگ آلوده به خودش زده ودچار بیماری ایدز و هپاتیت شده را ما می توانیم سیستم ایکس وبعضی بیماری های نهفته ی او را درمان کنیم ،ولی برای بیماری ایدز وهپاتیت که درمانی وجود ندارد .

کسانی که در کنگره احیاء می شوند دلشان جوان می شود .پر انرژی می شوند واحساس می کنند دوباره متولد شده اند ،حتیٰ اگر سنشان هم بالا باشد ،اما قرارنیست که توجهی به سنشان نکنندوخودشان را جلو مردم انگشت نما کنند وهر کاری دلشان خواست بکنند .باید از عقلشان بیشتر استفاده کنند وتعادل را برقرار کنند .

کسانی هستند که نه تنها عمل ضد ارزش انجام می دهند بلکه با وقاحت تمام ،آن را برای دیگران وبا آب وتاب بازگو می کنند . این کار بسیار زشت است وافشای فحشا کار حرامیست .چون تبلیغ می شود وقبح عمل زشت می ریزد ودیگران جرأت وجسارت آن را پیدامی کنند .

ما با این آموزش ها می توانیم به اعمال خودمان در حین احیاء توجه داشته باشیم که ضد ارزشی را انجام ندهیم و در کار احیائ خود اشکالی پیش آوریم وبه بیراهه برویم .

سپس جلسه با دعای اعضا به پایان رسید.

نویسنده :همسفر نرگس

دستور جلسه ی هفته ی آینده : وادی ششم کتاب عشق

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها : مهندس دژاکام، کنگره ۶۰، سی دی احیاء،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic