درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
سه شنبه 2 شهریور 1395 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام خداوند مهربان

این جلسه ،جلسه ی سیزدهم از دوراول لژیون ،با استادی ودبیری خانم نرگس  با دستور جلسه ی مثلث ارتباطی ،مورخ ۹۵/۶/۱ رأس ساعت ۱۷:۳۰ آغاز به کار کرد.

وقتی حس ما آرام باشد وبه هم نریخته باشد ،شادی وشعف زیادی به ما دست می دهد.مثلاًهمیشه یک گلی را می دیدیم وبو می کردیم ولی وقتی حسمان آرام باشد ،احساس دیگری نسبت به آن داریم.

مهم ترین کار ما حفظ حیات ماست .توجه به سلامتی که ما بیشتر اوقات برای آن ارزشی قائل نیستیم.در زندگی ما گویچه های مهمی هستند که ما آن ها را از خود دور کرده ایم یا آن ها را نابود کرده ایم وبرای آن ها ارزشی قائل نبودیم ...

========================

در ادامه ی مطلب بخوانید...

 

درست است که حلقه های آفرینش از هم جدا هستند ولی از طریق سه پارامتر صوت ،نور وحس با هم ارتباط دارند .به وسیله ی صوت، اطلاعات وپیام ها بین همه ی موجودات زمین وجهان های دیگر ارتباط بر قرار می شود .اگر صوت نبود زندگی امکان پذیر نبود ؛چون سکوت محض بود واتصالی وجود نداشت وکلامی نبود .

اگر نور نبود تاریکی مطلق بود .همه ی جهان های آفرینش ،نورشان را از خدا می گیرند.منظور از نور یعنی دیدن تصاویر است وبه وسیله نور همه ی جهان ها با هم ارتباط بر قرار می کنند.کسانی که نا بینا یا نا شنوا هستند ،به همین خاطر برای برقراری ارتباط مشکل دارند.وسومین پارامتر حس است .ما پیام های نور وصوت را با حس دریافت ومنتشر می کنیم . تمام هستی را با حسمان درک می کنیم .این حس است که برای عقل اطلاعات جمع آوری می کند وبدون حس ،عقل نمی تواند کار کند.

ما با حس عشق ونفرت را می گیریم واعلام خطر ها را حس می کنیم .حس هر کس با حس کس دیگر فرق دارد .مثلا ً ما عاشق کسی می شویم ولی دیگران عاشق او نمی شوند ،نمی توانیم بگوییم شما بی احساسید که عاشق او نمی شوید چون آن ها احساس شما را ندارند .

وقتی حس ما آرام باشد وبه هم نریخته باشد ،شادی وشعف زیادی به ما دست می دهد.مثلاًهمیشه یک گلی را می دیدیم وبو می کردیم ولی وقتی حسمان آرام باشد ،احساس دیگری نسبت به آن داریم.

چه کسی می تواند با آن جهان ها ارتباط برقرار کند؟

کسی که خداوند حس دریافت را به او داده باشد وحس او قوی باشد .یعنی باید خدا به او اجازه ی ارتباط بدهد.مثل پیامبران وبزرگان که مکاشفات کردند وپیام هایی را به این جهان منتقل کردند.افراد عادی نمی توانند حس خود را از طریق مصرف مواد وکلاس های عرفان وروزه ی سکوت واین چیز ها قوی کنند وبا جهان دیگر ارتباط برقرار کنند .

این کار بسیار خطرناک است ؛چون شخص ،ظرفیت آن را ندارد وباعث انفجار در او می شود ونهایتاً روانی می شود وجز رنج وعذاب چیزی ندارد.شما یک خواب می بینید ،نمی توانید با این دنیا مطابقت دهید وتوجیه کنید .بنابراین چند روز به هم می ریزید .پس ارتباط با آن جهان خیلی بیشتر انسان را به هم می ریزد واز تعادل خارج می کند .مثل مصرف کنندگان شیشه.

کاری که ما باید بکنیم این است که پایه های مالی خود را از طریق درست قوی کنیم ودر صراط مستقیم باشیم تا هم در این جهان وهم در جهان بعدی زندگی خوبی داشته باشیم .

مهم ترین کار ما حفظ حیات ماست .توجه به سلامتی که ما بیشتر اوقات برای آن ارزشی قائل نیستیم.در زندگی ما گویچه های مهمی هستند که ما آن ها را از خود دور کرده ایم یا آن ها را نابود کرده ایم وبرای آن ها ارزشی قائل نبودیم .در طبیعت گویچه های مهم همان رودخانه ها وچشمه ها ،اکسیژن ،لایه ی اوزون ،درختان وحیوانات درون آن وخیلی چیزهای دیگر است . همیشه بشر می خواسته از طریق صنعتی مشکلات خود را حل کند که حل نمی شود.

گویچه های مهم درون یک کشور مغزهای متفکر آن ،کشاورزان ،باغداران ،دامداران وانسان های خوبی که وجود آن ها منشأ خیر وخوبی است ویک  کشور ناخواسته واز روی ناآگاهی آن ها را از دست می دهد.

ما با ناآگاهی وجهلمان، گویچه های مهم درون جسم خود را نابود کردیم .با تغذیه ی ناسالم مان ،با بی تحرکی ،با افکار مخرب وبا مصرف انواع قرص ها ومواد مخدر وسیگار.

گویچه های مهم ما همان سیستم ایکس سالم ماست که تولید مخدر طبیعی میکند .سیستم ایکس سالم ،باعث سیستم ایمنی قوی می شود که باعث می شود ما در مقابل بیماری ها مقاوم باشیم . سلول های بنیادی در ما ساخته وحفظ شود وبرای جاهایی از بدن ما مثل قلب که به ترمیم زود به زود نیاز دارد ،فرستاده شود .ولی ما آن ها را با هوای آلوده ودود نابود می کنیم ودچار بیماری ها می شویم .

در کنگره ،ایجنت ،راهنما ها ،مرزبانان وافراد خوب گویچه ها ویاران ما هستند .باید مراقب باشیم که این نیروهای سازنده را به نیروهای مخرب تبدیل نکنیم وآن ها را از دست ندهیم .همیشه با اولین نگاه به چیزی ،فکر می کنیم که ارزشی ندارد ؛ولی با نگاه دقیق تر می توانیم از دل چیزهای به درد نخور ،چیزهای ارزشمندی بیرون بکشیم .همان طور که از دل خاک وکوه به ظاهر بی ارزش می توانیم منابع طلا ونقره و... بدست آوریم .فقط یک تفکر ویک علمی می خواهد و واقعاً هنراست اگر کسی بتواند این کار را بکند .آقای مهندس این علم واین هنر را داشتند که از دل جوامع مصرف کننده ،انسان های مفید وسودمندی برای خود وجامعه شان بیرون آورند.

ایشان می گویند که بزرگ ترین وبیشترین سرمایه در جوامع مصرف کننده است در حالی که دیگران آنها را انسان های به دردنخور ومنفی می بینند ودوست دارند که آن ها از بین بروند.

کارگردان ومسئول یک کشور ،یک خانواده ،یک شعبه ویک شهر باید طوری برنامه ریزی کند ومنابع را طوری جمع وحفظ کند که در آینده کم نیاورد وومقروض نشود .

این برنامه ریزی زیبا را آقای مهندس برای کنگره ۶۰ کرده اند وتا به حال مشکل مالی نداشته وشعبات زیادی در کشور راه اندازی کردند وازدولت وکشور های خارجی هم پول نگرفته اند.این پول را از خود بچه های کنگره به عنوان پول سبد وکمک به زمین کنگره وکارت عضویت و... دریافت کردند .ما هم می توانیم با اعداد کم به بانکی برسیم که تمام شدنی نباشد ،فقط کمی تفکر وبرنامه ریزی می خواهد که پول خود را به جا وبه موقع خرج کنیم ودنبال خواسته ی دلمان نباشیم .به دنبال ظاهر سازی وخوش گذرانی با پول خود نباشیم .باید بتوانیم بین خواسته ونیاز خود تفاوت قائل شویم .در طبیعت عناصر هم نام وهم جنس همدیگر را جذب می کنند وآدم ها ی هم فکر وهم درد هم همدیگر را .از ارتباط آن ها مسائل بزرگی به وجود می آید .مثل ما که هم فکر وهم درد بودیم وبا هم می توانیم انسان های زیادی را احیاء کنیم .

وقتی دنبال مد باشی ،مدام باید پولت را پس اندازکرده وبا قرض چیزهایی که مد است را بخری واین بازی تا جایی ادامه دارد که روز به روز فقیران فقیر تر وپول داران، پول دارتر می شوند ؛اما اگر پولت را به چیزی تبدیل نکنی، بعد از گذشت دو سال می بینی پولت،پول های زیادی را به سمت خود جذب کرده است .چون هر چیزی مثل خودش را می آورد . سفر اولی ها خیلی مهم است که در کنگره باشند واین گام بزرگی است به سوی رهایی آن ها .هیچ وقت هیچ کس نباید در کنگره با خود فکر کند که اگر او نباشد کار کنگره پیش نمی رود ،اگر این طور باشد سقوط می کند .ما به کنگره بدهکاریم وباید خدمت کنیم .چون زندگی ما تغییر کرده وبه آرامش رسیدیم .بیرون رفتن مواد از زندگی ما ،اتفاق بزرگی است .   

دستور جلسه ی هفته ی آینده :وادی دهم

نویسنده :همسفر نرگس 

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic