درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
سه شنبه 30 شهریور 1395 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام قدرت مطلق الله

این جلسه ،جلسه ی سوم از دور دوم لژیون خانم نرگس به استادی ایشان ودبیری خانم نجمه با دستور جلسه ی صفحه ی ۶۸تاصفحه ی ۱۰۵ کتاب ۶۰ درجه ،در تاریخ ۹۵/۶/۲۹ رأس ساعت ۱۷:۳۰ آغاز به کار کرد. 

کسی که سفر ایکس خود را به پایان می رساند از این گذر گاه سخت عبور کرده و وقتی به جایگاه کمک راهنمایی می رسد ودیگران را هم از این گذر گاه سخت عبور می دهد ،این شخص می داند که گذر گاه سخت چیست ؟ چون در کلام الله آمده که آزاد کردن انسانی است .

در کتاب ۶۰ درجه همه چیز به صورت تمثیل وتصویر آمده تا ما بتوانیم شرایط یک مصرف کننده را مجسم کنیم واو را درک کنیم .یک مسافر در یک جاده ی کوهستانی یخبندان با یک ماشین قراضه (جسم نا سالم ) در حال سفر است.

کسی که خوب سفر کند ،می درخشد و از فاصله ی دور پیداست که درمان شده وبرای رهایی آماده است .

====================

در ادامه ی مطلب بخوانید...

در ابتدا اعضای لژیون در مورد کتاب مشارکت کردند.

سخنان استاد :به بلندای ونوک قله ی کوه عقبه می گویند جایی که گذر کردن سخت است وعقاب پرنده ای است که آن جا لانه می سازد .

کسی که سفر ایکس خود را به پایان می رساند از این گذر گاه سخت عبور کرده و وقتی به جایگاه کمک راهنمایی می رسد ودیگران را هم از این گذر گاه سخت عبور می دهد ،این شخص می داند که گذر گاه سخت چیست ؟ چون در کلام الله آمده که آزاد کردن انسانی است .

در کتاب ۶۰ درجه همه چیز به صورت تمثیل وتصویر آمده تا ما بتوانیم شرایط یک مصرف کننده را مجسم کنیم واو را درک کنیم .یک مسافر در یک جاده ی کوهستانی یخبندان با یک ماشین قراضه (جسم نا سالم ) در حال سفر است.چگونه وبا چه سرعتی می تواند در این جاده حرکت کند کهبه دره ی مخوف اعتیاد پرتاب نشود . سفر او باید بدون هیچ ارتعاش وسر وصدایی باشد . من همسفر این ارتعاش را به وجود می آورم . با آن نادانی وجهل خودم ،با آن نگرانی ها وشک هایم ،با آن زور وبی صبری که می کنم .من خیلی می توانم تأثیر گذار باشم وسفر مسافر را نباید خراب کنم .می دانم که زندگی با یک مصرف کننده بسیار سخت است و لی خیلی جاها مجبوریم سکوت وصبر داشته باشیم تا او بتواند از این گذرگاه سخت به سلامتی عبور کند.تازه وقتی سفر او به نیمه می رسد ،الکترون های جسم مسافر که با مواد به خواب رفته بود ،بیدار می شود .حس در سلول های او جریان می یابد ونیروهای او بیدار می شود ومثل یک عقاب تیزبین به اوضاع واحوال خودش آگاه می شود .۶۰ درجه زیر صفر تمثیل بسته بودن حس های جسمی وروانی اوست و عبور ازمنطقه ی ۶۰درجه زیر صفر یعنی سختی راه درمان اعتیاد است.

انسان سفر خود را از قطره شروع می کند وراهی را می رود تا به دریا وبه اقیانوس لا یتناهی برسد .این مسیر تکامل انسان در زندگی را می گوید واگر او به اشتباه در مسیر اعتیاد بیفتد احیاء کردن او آسان است ،ولی احیاء کردن همه ی انسان ها آسان نیست .چون به تکامل ودانایی نرسیده اند .بنابراین می بینیم که یک نفر چند سال سفر اولش طول می کشد وکسی که دانا باشد با کمترین گریز وبا حواس جمع سفر خود را ۱۱ ماهه تمام می کند .

مواد مخدر به آرامی جایگزین مواد شیمیایی وهورمون های بدن آن ها شده وبه آرامی هم طول می کشد تا جسم خود را باز سازی کند.هر چیز زمان خاص خودش را می طلبد همان طور که ما نمی توانیم زود تر از ۹ ماه بچه به دنیا بیاوریم ،برای درمان اعتیاد هم زودتر از ۱۱ماه امکان پذیر نیست .اگر یک نفر این کار را انجام داده پس بقیه هم می توانند این کار را انجام دهند واین روش الگویی است .کسی که می خواهد درمان شود لازم نیست تمام جزئیات را بداند .بی سواد باشد یا باسواد ،مرد باشد یا زن ،می تواند سفر کند ودرمان شود .مثل کسی که برای حمل بار لازم نیست قوانین فیزیک را بداند .

کارخانه های زیادی در جسم با مصرف مواد مخدر از کارافتاده اند ودیگر مواد مورد نیاز بدن را ترشح نمی کنند ،چون نیازی به این کار نمی بینند .چون موادی مشابه مواد تولیدی آن ها از بیرون وارد می شود .کسی که ترک می کند و با یک آزمایش ادرار که مسلماً جواب آن منفیست ،وبه حال خودش رها می شود ،درمان نشده یعنی جسم او از درون سالم نیست وبه همین خاطر هم به مواد برگشت می کند. هزار مشکل دارد وتا مشکل او برطرف نشود نمی تواند از موادش دست بردارد .جسم او خود به خود ساخته نمی شود .

باید در طول ۱۱ماه به روش دی اس تی با داروی اوتی با آموزش های بسیار وخدمت ،جسم ،روان وطرز فکر خود را درست کند .

در کنگره، آزمایش ادرار برای ما ملاک نیست وما از تمام حالات ورفتارهای مسافر می توانیم بفهمیم که او دارد درمان می شود یا نه؟

کسی که خوب سفر کند ،می درخشد و از فاصله ی دور پیداست که درمان شده وبرای رهایی آماده است .

در سی دی ساختن قالب استاد به آقای مهندس می گویند: شما قالبی باید برای خود بسازید ،فولادی وبدون هیچ عیبی ؛چون خشت وگل با قالب شما نمی خواهند بسازند بلکه آدم از روی آن می خواهند بسازند وقالب های دیگر یعنی راهنماها از روی شما ساخته می شوند.

اعتیاد روی تمام نیروهای انسان اثر می گذارد و نیروهای او به نفع نیروهای شیطانی عمل می کند . اعتیاد جلو پیشرفت وتکامل انسان را از هر لحاظی می گیرد وحتیٰ باعث پسرفت او هم می شود .چون اعتیاد فقط یک بیماری جسمی نیست بیماری روان وجهان بینی هم هست. اولین کاری که اعتیاد می کند فرماندهی را از او می گیرد .

اولین چیزی که شخص برای به دست آوردنش مواد مصرف می کند ،آن اولین چیزی است که تخریب می شود وفرماندهی اش از او گرفته می شود .تا زمانی که مواد مصرف کند تا اندازه ای اعضاء وجوارح او از او فرمان می گیرند ولی اگر خمار باشد ،جسم او فرمان نمی گیرد وفرماندهی کلاً دست مواد مخدر می افتد .

مواد مخدر مثل یک ستون برای جسم او عمل می کند .ما کم کم از دور این ستون می تراشیم تا ستون های جسم او که همان مواد شبه افیونی بدن اوست ،ساخته شود و وقتی این ستون نازک شد ،وقتی که شخص به ۳/۰ سی سی  اوتی برسد ،آن وقت می توان ستون مواد را برداشت ؛ولی قبل از آن امکان پذیر نیست .۳/۰ سی سی یک وعده غذای کامل برای آن هاست واز این کمتر هم نمی تواند باشد .اگر کمتر از این مقدار باشد وتعداد وعده ها زیاد باشد ،یکی دو روز اول مشکلی ندارد ،ولی در ادامه می فهمد که او سیر نمی شود وهمین ممکن است باعث گریز زدن او شود .فقط باید فاصله ی زمانی را بیشتر کرد .مثل داروها که ۲۴ ساعت یک بار ۱۲ ساعت یک بار و۸ ساعت یک بار است .

ما چیزی بهتر از مواد را به مصرف کننده می دهیم وبرای همین است که توانستیم مواد را از او بگیریم .مواد شبه افیونی به او داده می شود به شرط این که او چند ساعت طاقت بیاورد و درد فراق مواد را بکشد . کشیدن این درد فراق، لذت وصال او را به وعده ی بعدی مصرفش بیشتر می کند وبا لذت بیشتری وعده ی بعدی را می خورد.

استاد سیلور می گویند:سرعت ترک های قبلی را با سرعت روش دی اس تی مقایسه کن وببین این روش چه شگفتی هایی دارد که از شما یک انسان دیگری می سازد وتولد دیگری اتفاق می افتد .تمام سلول های او تغییر می کند و شخصیت او کاملاً عوض می شود .پس این قدر آن ها را ساپورت نکنید بگذارید روی پای خودشان بایستند ومسئولیت های خودشان را ،خودشان انجام دهند تا قوی شوند .ما به دلیل نیاز به شما حرف نمی زنیم .این شما هستید برای این که از شر اعتیاد رها شوید نیاز دارید که به حرف ما گوش دهید ،آموزش بگیرید وخدمت کنید .اگر این جا مسافر شما رها شود ،مدیونید که خدمت کنید و خدمت جزء درمان شماست .

برای خودتان انجام می دهید وباید از روی زور نباشد بلکه از دل وجان باشد .شما در شرایطی نیستید که انتخاب کنید که خدمت کنید یا نه این اعتیاد است که اگر می خواهید از دست آن خلاص شوید، مجبورید که خدمت کنید.

کنگره ترک نمی دهد ،کنگره درک وشعور می دهد .تعدادی دارند به ما سرویس می دهند تا مسافر ما به رهایی برسد .وظیفه ی آن ها نیست ،ولی آن ها دارند باز پرداخت خودشان به اعتیاد را می دهند وما هم باید بدهیم .کسی که خدمت می کند همه برای او ارزش قائلند و خودش انرژی می گیرد.چیزی که دریافت می کنید اگر پس ندهید دوباره همان مشکل برایتان به وجود می آید .

کسی که از عقل وایمانش استفاده کند ،شهامتی بدست می آورد که می تواند غیرممکن ها را ممکن کند واز یک درخت فرسوده به یک درخت سالم وتنومند تبدیل شود .کسانی که یک روز او را به هیچ می انگاشتند و او را تحقیر می کردند با دیدن او وپیشرفت هایش ،تفکرش ،گفتارورفتارش ،متعجب می شوند.

دوتا ترمز در انسان وجود دارد که نمی گذارد او مواد مصرف کند وآن عقل وایمان است . کسی که عقل را قبول دارد با ترمز عقل ،جلو اعتیاد را بگیرد وکسی که ایمان را ،با ایمان وکسی که هر دو را قبول دارد چه بهتر وکسی هم که هیچ کدام را قبول ندارد ،با او کاری نداریم.در سفر ایکس ،چون نقطه تحمل شخص آرام آرام برای مصرف نکردن مواد بالا می رود ،هیچ کدام از عوارض خماری ودرد برای او ایجاد نمی شود .چون جسم خودش را با شرایط موجود تطبیق می دهد و بقیه ی مواد را خودش می سازد.

پس فهمیدیم که با اراده ی خالی نمی شود اعتیاد را درمان کرد .یک سری اصولی را باید در سفر اول ودوم رعایت کند تا درمان برای او اتفاق بیفتد .اعتیاد به این راحتی از وجود انسان بیرون نمی رود بدون صب وبا زور درمان نمی شود .

نویسنده :همسفر نرگس 

دستور جلسه ی هفته ی آینده :سی دی تقدیر

 

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها : درمان اعتیاد، کنگره ۶۰، مهندس دژاکام، کتاب ۶۰ درجه،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic