درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
پنجشنبه 1 شهریور 1397 :: نویسنده : همسفر ریحانه        
به نام قدرت مطلق الله

تولد یک سال رهایی آقا مسعود و خانم نفیسه را به بنیان کنگره 60، به خودشان ، راهنمایان بزرگوارشان و تک تک اعضای کنگره 60 و به برادران و خواهران هم لژیونی شان تبریک میگوییم.


آرزوی مسافر مسعود:
 
امیدوارم هیچ مصرف کننده ای شرمنده پدر ومادرش نشود.

آرزوی همسفر نفیسه:
 
طول عمربا عزت برای بنیان کنگره60 وخانم آنیخلاصه سخنان کمک راهنما همسفر خانم نرگس:
 من هم این جشن بزرگ را تبریک میگویم وبرای این زوج آرزوی موفقیت دارم خانم نفیسه عزیز با نقطه تحمل خیلی پایین و بسیار حساس به لژیون من پا گذاشتند ولی با ورود به کنگره توانستند پیشرفت کنند مسافران باید تعصبات خودشان را کنار بگذارند واجازه بدهند همسفران به کنگره بیاند و آموزش بگیرند و خدمت کنند وآنها را به کمک راهنما شدن تشویق کنند. چرا که شاد بودن یک مادر باعث میشود فرزندشان نیز شاد باشد وخود مسافرهم نتیجه آن را در زندگی مشاهده میکند ،یک همسفر نیز باید خواسته داشته باشد وتلاش کند چون که شاد بودن باعث پیشرفت در زندگی خودش و همه افراد خانواده میشود.


خلاصه سخنان همسفر نفیسه:
گاهی گردش پرگار تقدیر در دست تو نیست ، باید بنشینی ونظاره کنی ، اما حرکت را که درست انتخاب کرده باشی دلت قرص باشد، دیگر هر چه می خواهد بچرخد.  بسیار خوشحالم که در این جایگاه قرار گرفته ام تشکر ویژه از آقای مهندس دژاکام  بنیان  کنگره شصت دارم ویک خدا قوت خدمت کمک راهنمای مسافرم آقا محمد وراهنمای خودم خانم نرگس و خواهران هم لژیونی خودم  عرض میکنم از مسافر عزیزم تشکر میکنم  که مسیر عبور از تاریکی به سمت روشنایی را با آموزش و تلاش رقم زد. امیدوارم همه درمسیر زندگی به هدف نهایی که آرامش وکمال می باشد دست بیابیم وان شاالله همه سفر اولی ها به این جایگاه برسند.


خلاصه سخنان کمک راهنما مسافر آقا محمد:
اول تولد یک سال رهایی آقا مسعود را به بنیان کنگره 60 به خودشان ، همسفرشان وتک تک اعضای کنگره 60 وبه برادران هم لژیونی شان که اینجا تشریف دارند، تبریک میگوییم اگر بخواهم درمورد آقا مسعود صحبت کنم خیلی با این دستور جلسه مطابقت دارد. آقا مسعود با قضاوت به کنگره آمد و در شش ماه اول تنها موضوعی که میخواستم به آقا مسعود تفهیم کنم این بود که درمورد دیگران قضاوت نکن ،مسعود خیلی خوب حرکت کرد و یک مدتی طول کشید تا متوجه  شد. باز هم به ایشان توصیه میکنم که سعی وتلاش خود را بیشتر کند. در ادامه سفر خدمتگذار بخش نشریات شد ، مشکلاتی که همـۀ  ما داریم آقا مسعود هم داشت و باز هم کنگره آمدنش کم نشد و راهش را ادامه داد و باز هم مثل همیشه  برایشان آرزوی موفقیت میکنم .


خلاصه سخنان مسافر مسعود:
 
خیلی تشکر میکنم ازشما دوستان عزیز که درجشن بنده شرکت نمودید.  آنچه که من را در کنگره نگه داشت محبت شما دوستان بود آنگونه که من با کنگره آشنا شدم هیچ اطلاعی از آن نداشتم حتی نمیدانستم شربت ot چیست زمانی که وارد کنگره شدم به یکی از مسافران آقا یاسر گفتم چرا آمدید اینجا به شما نمیاد که موادی مصرف کنی.... آن لحظه مرا بغل کرد و گفت فعلا متوجه نمیشوی صبر کن پس از جلسات توجیهی  من وارد لژیون آقا محمد شدممنیت بالایی داشتم حتی تا دو سه هفته لباس سفید نپوشیدم.
من در موقع پذیرش سه مدل مواد مصرف میکردم شیره - هروئین و متادون  هم میخوردم ، هم میکشدم. زمانی که وارد لژ یون آقامحمد شدم  گفتم آقا یازده ماه زیاد است نهایتا بتوانم اینجا دوام بیاورم دو ماه است. تا سه چهار ماه  با کسی ارتباط برقرار نکردم . 
باید بگویم که بهترین دوران زندگی من سفر اولم بوده است و ای کاش در آن چهار پنج ماه حرف شنوی داشتم و میتوانستم آموزش بیشتری بگیرم بعضی می گویند دوران طلایی زندگیم دوران دانشگاه و سربازی و.. است اما دوران طلایی من سفر اولم بود که گذشت خدای را شکر به درمان رسیدم خودم هم باورم نمیشد. 
حرف برای گفتن از سفر اول زیاد است و من اگربه تازه واردین توصیه ای میکنم از روی محبت است که بتوانند سفر خوبی داشته باشند  . الان یک سال است که مواد مصرف نکردم و ندیدم و زندگی کردم و آرامش داشتم انشاالله که همه ی شما بتوانید این سفر را آنگونه که خودتان دوست دارید تمام کنید یعنی جایی که انسان باید به خودش بیاید همینجاست متاسفانه کسی که به من اسم کنگره را گفت هنوز خودش مصرف کننده است امیدوارم او هم این راه راپیدا کند.
 
درپایان از بنیان کنگره که این بستر را فراهم نمودند تامن وامثال من بتوانیم به راحتی و در امنیت کامل درمان شویم تشکر میکنم،از همسفر عزیزم و راهنمای محترمشان تشکر میکنم و از راهنمای خوبم آقا محمد کمال تشکر و قدردانی را دارم وچیزی که مرا در کنگره نگه داشت صفا و صمیمیت و محبت و قانون و مقررات کنگره بود...


ادامه جشن به روایت تصویر:
نوع مطلب : تولدهای لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات