درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
دوشنبه 13 مهر 1394 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام قدرت مطلق الله

این جلسه سومین جلسه لژیون با استادی خانم نرگس ودبیری خانم مریم با    دستورجلسه سی دی زلزله در شهر وجودی درتاریخ ۱۲/۷/۹۴ راس ساعت ۱۶:۳۰ آغاز به کار کرد.

در ابتدا همه اعضای لژیون در مورد سی دی مشارکت کردند وهرکدام نکاتی را عنوان کردند وسپس استاد توضیحات بیشتری درمورد سی دی دادند که چنین بود.

شهر وجودی یعنی جسم انسان .انسان ازدوبخش تشکیل شده ؛صورآشکاروصور 


پنهان یا ظاهروباطن یاجسم وروان.صور آشکار وپنهان حیوانات روی هم است ما هیچ حیوانی را سراغ نداریم که در ظاهربا ما خوب باشد ودرباطن با ما دشمن.این صفت مخصوص انسان است چون ظاهر وباطنش یکی نیست وتا زمانی که صور آشکاروپنهان ما روی هم منطبق نباشد ما آسایش وآرامش نداریم.

شما تا زمانی که کنگره نیامده بودید حرفی نبود یک اشتباهاتی کرده بودید اماحالا که کنگره می آیید کارتان سخت می شود چون دانا می شوید و مسئولیت شما زیاد می شود.شما اگر یک اشتباهی کنید شاید زیاد بد نباشد امااگر راهنما که همه ی قوانین را بلد است یک اشتباهی کند جرمش سنگین است هم در پیشگاه خداوند و هم در کنگره .چون پیمان بسته که از قوانین و حرمتهای کنگره سر پیچی نکند و یک الگوی مناسبی باشد .

در کنگره می بینیم که اگر راهنما درست باشد رهجو ها هم مثل او درست هستند و مثل او عمل می کنند واگر درست نباشد رهجوها هم مثل خودش می شوند.

فقط نفس در انسان است که به عقب بر می گردد.در  وادی دهم آمده است:صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است. بنابراین راهنما که در زمینه ی اعتیاد به نفس مطمئنه رسیده است اگر مراقب نباشد و مشروب بخورد به اعتیاد بر می گردد و به نفس اماره سقوط می کند واین همان جمله ایست که می گویند هفتاد سال عبادت یک شب هدر می رود .مشروب و حشیش مدت رهایی را صفر می کند چون خوردن مشروب باعث می شود که مواد شبه افیونی در بدن خنثی می شود و شخص تعادل ندارد ونمی تواند درست تصمیم بگیرد وحشیش هم می کشد وبه دنبال آن عرق وورق وزرورق هم می آید.

وقتی یک نفر رها می شود یک سری کارها را باید انجام دهد و یک سری کارها را نباید انجام دهد .

۱)باید خوابش را مرتب کند و سحر خیز باشد .بیشتربیمارهای جسمی و روانی ما به خاطراختلال در خواب است.ما بیشترین انرژی را از ساعت ۱۰ شب تا ۵ صبح دریافت می کنیم .خواب روزمثل خواب شب نیست. در هنگام صبح یک سری مواد شبه افیونی برای کار وتلاش روزانه ترشح می شود وشب یک سری مواد دیگر برای استراحت وخواب. کسانی که تا ساعت۱۰صبح می خوابند این مواد شبه افیونی را در خواب می سوزانند و در خواب یک حالت نشئگی به آن ها دست می دهد.اما وقتی بیدار می شوند احساس کسالت و بیماری می کنند. چون شبه افیونی دیگر به هدر رفته.کسی که خوابش درست شود،همیشه شاد وپر انرژی است.برای مرتب کردن خواب شب باید تلاش روزانه را زیاد کنی،خواب روز را کم کنی وذهن را تحت کنترل خود درآوری تا شب خوب بخوابیم.

۲)باید از خوردنی ها وآشامیدنی های کم حجم ومقوی ومفید استفاده کنند.اوتی اشتهای مسافران را زیاد می کند وشاید لازم داشته باشند۵ وعده در روز غذا بخورند.مواد مخدر بدنشان را پوک می کند اما اوتی سلول های بدن آن ها را سالم وپر می کند.شاید درسفر اول ۳۰کیلو اضافه وزن پیدا کنند اما چاق نمی شوند و توپر می شوند.

۳)باید به حد تعادل ورزش کنند.از پیاده روی در مدت کم شروع کنند ودر طول زمان زیادش کنند.ورزش اگر کم باشد مشکل ایجاد می کند اگر زیاد هم باشد همین طور. مسافران در خواب زمستانی بودند ودر سفر اول کم کم نیرو های جسم وروانشان بیدار می شود احساس توانمندی می کنند و هیجانی می شوند که کار فیزیکی سنگین یا ورزش سنگین کنند که به جسمشان خیلی آسیب می زند.قبلا ۱۲ساعت به ضرب مواد کار می کرده اما حالا نمی تواند همان مقدار ساعت کار کند. باید درحدی باشد که به او فشار نیاید. ورزش دو برای مسافر بد است. هرچه از بدن کار بکشید ورزیده تر می شود اما باید روی تعادل باشد.

۴)خوردن مشروب الکلی ممنوع است.وقتی مسافر بعد از رهایی مشروب بخورد مثل این است که یک گلی یا گیاهی کاشته و با هزار زحمت از آن مراقبت کرده اما حالا به جای آب به آن نفت یا گازوییل بدهد.کسی که مشروب بخورد اگر در سفر اول باشد سیستم شبه افیونی اش درست نمی شود وبعد از رهایی اگر بخورد به اعتیاد برمی گردد.

۵)خوردن هر گونه داروی شیمیایی و هر قرصی با مجوز پزشک یا بدون مجوز پزشک ممنوع است.مسافر باید هر دارویی که می خورد به راهنمایش بگوید واو می داند که با دارو های او چه کند.باید به راهنمایش اعتماد کند.دارو،مواد مخدر با مجوز است.داروی شیمیایی نمی گذارد که شبه افیونی ساخته شود ودر سفر ایکس اختلال ایجاد می کند.

۶)در سفر اول نیروی جنسی بیدار می شود که باید کنترل شود.یک شخص مصرف کننده غریزه ی جنسی اش با مصرف موادخفه می شودوبعد از رهایی متوجه این قضیه می شود که چه ضربه ی مهلکی با مواد به این قسمت زده.دو ورزشی که در کنگره به آن تأکید بسیار می شود که این مشکل را حل کند پیاده روی و شنا است.در سفر اول میل جنسی بالا می رود اما در کنارش نا توانی جنسی وجود دارد .اگر به حد تعادل از این نیرو استفاده شود این نیرو می تواند از قسمت تحتانی بدن به مغز برود ومغز برای ساختن جسم و مواد شبه افیونی از آن استفاده کند.

همه ی این موارد بالا اگر رعایت نشود زلزله درشهر وجودی پیش می آید .آقای مهندس خودشان این تجربه را کرده اند ومریضی سختی کشیده اند و به مسافران می گویند که آنها دیگردر شهر وجودیشان زلزله نشود.ما در کنگره به کسانی می توانیم کمک کنیم که به حرف راهنمایشان گوش می کنند .کسی که لجبازی می کند ومی خواهد توی چاه بیفتد ما نمی توانیم جلو او را بگیریم .ما فقط تذکر دهنده ایم.

در پایان استاد گفتند که الان فصل آنفولانزا و آلودگی هواست پیشگیری کنید که مریض نشوید ولی اگر مریض شدید سعی کنید با طب سنتی خودتان را درمان کنید و اطلاعاتتان را در این زمینه بالا ببرید.

نویسنده:همسفر نرگس

نوع مطلب : جهان بینی، گزارش لژیون، 
برچسب ها : کنگره ۶۰، راهنمای اعتیاد، جهان بینی، گزارش لژیون،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 12 بهمن 1394 01:25 ق.ظ
با سلام و خدا قوت حضور استاد گرامیم خانم نرگس.بابت تمام زحمتهای خالصانه ی تان ممنونم.
سه شنبه 14 مهر 1394 06:08 ب.ظ
خیلی کیف کردم وقتی صحبتات تو لژیون را خوندم . تبریک بهت میگم و مطمئنم رهجوهای خوبی تربیت می کنی . از اینکه به وبلاگ ما هم سر زدی متشکرم آرزوی بهترینها را برات دارم.
دوشنبه 13 مهر 1394 04:53 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت استاد گرانقدر
با توجه به اینکه نتوانستم روز یکشنبه حضور داشته باشم ولی با خواندن چکیده ای از مطالب برایم مشخص شد که جلسه ای پربار بوده است باز هم ببخشید اگر کوتاهی کردم امیدوارم همیشه موفق و موید باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic