درباره وبلاگ

سلام به دوستان محبت.این وبلاگ به منظور كمك به همسفران مسافرانى تهیه وتنظیم گردیده كه فكر مى كنند اعتیاد درمان ندارد وباید تا اخر عمر بار سنگین ان را به دوش بكشند.اعتیاد اخر خط زندگى نیست اما كنگره ٦٠اخر خط اعتیاد براى كسانى است كه مى خواهند درمان شوندو تنها مكانیست كه مى توان از ان رهایى پیدا كرد.امیدوارم این وبلاگ در گسترش كنگره٦٠ نقشى هرچند كوچك داشته باشد.متشكرم.
مدیر وبلاگ : همسفرنرگس ریشی ها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گلستان معرفت
وبلاگ همسفر نرگس-كنگره٦٠
دوشنبه 2 آذر 1394 :: نویسنده : همسفرنرگس ریشی ها       

به نام یگانه هستی بخش

راههای بالا بردن سطح انرژی

وقتی که ما در مشکلات قرار می گیریم برای حل کردن مشکلات انرژی زیادی مصرف می کنیم ومسلما در ما فرسایش به وجود می آید.پس باید دائما سطح انرژی خود را بالا نگه داریم .آن موقع که احساس می کنیم دیگر صبرمان سر آمده ودیگر تحمل سختی ها را نداریم به خاطرپایین آمدن سطح انرژی ماست .ما برای انجام هر کاری در این جهان به انرژی احتیاج داریم .پول معادل انرژی در صور پنهان است پس باید... 

طوری زندگی کنیم که همیشه پس اندازومنبع درآمدی از راه درست داشته باشیم .وقتی پول داشته باشیم خیالمان در زندگی ومقاومت دربرابر مشکلات راحت است فکر ما کمتر مشغول است ومی توانیم همه چیز را تحت کنترل خود در آوریم .از خرج های اضافه وبی خود دوری کنیم .در بیشتر سی دی ها از جمله سی دی مثلث ارتباطی  آقای مهندس به این نکته اشاره کرده اند.

ما انرژی را نمی توانیم ببینیم بنابراین وقتی که آن راازدست هم می دهیم نمی توانیم متوجه شویم اما راه هایی هست که می توانیم ازتلف شدن انرژی خود جلوگیری کنیم وسطح انرژی را بالا نگه داریم که به چند نمونه ی آن ها اشاره می کنم .

۱)با افراد نادان ،منفی باف ،پر از انرژی منفی نه تلفنی ونه رودررو صحبت نکنید وسعی کنید کمتر ارتباط داشته باشیدچون در یک چشم به هم زدن می بینید که انرژی ندارید.آن شخص حالش از انرژی های شما خوب شده وشما را بدون انرژی رها می کند وشما متوجه این تبادل انرژی نشدید.

۲)خدمت کردن در کنگره به مردم وعمل سالم انجام دادن به ما انرژی فوق العاده ای می دهد چون احساس مفید بودن می کنیم .هدف وانگیزه برای زندگی پیدا می کنیم .از پوچی در می آییم ومی بینیم که بیهوده آفریده نشده ایم .

۳) کار های عقب افتاده ونیمه کاره نداشته باشیم چون انرژی ما نیمه کاره در آن محبوس می شود وقتی کامل آن را انجام دادیم انرژی که برای آن مصرف کرده بودیم به ما برمی گردد.

۴) انجام ارزش ها ودوری از ضد ارزش ها ودرصراط مستقیم بودن به ما انرژی می دهد .گاهی فکر می کنیم در صراط مستقیم هستیم اما ممکن است نباشیم .راه صراط مستقیم یک راه پهن ،آسفالت شده ،صاف وبدون مانع نیست .اتفاقا گاهی دقیقا بر عکس است یک راه تنگ وتاریک ،پراز مانع وسختی ومشکلات که به نظر می رسد به بن بست می رسد اما نهایتا به آرامش وراحتی ما ختم می شود .همه دارند از یک طرف دیگر می روند وراه صراط مستقیم خلوت وگمراه کننده است اما ما تنها هم که باشیم به راه خود ادامه می دهیم .

۵) بالا بردن دانایی به کمک آموزش هایی که در کنگره می گیریم به ما انرژی می دهد .

۶) در حال زندگی کردن به ماانرژی می دهد. کسانی که حالشان را از دست می دهند ومتوجه می شوند که زمان را از دست دادند افسرده وبی انرژی می شوند .کسانی که همیشه یا در گذشته زندگی می کنند یا در آینده سیر میکنند .مثل یک راننده ای باشیم که یکی دو ثانیه فقط میتواند به آینه نگاه کند وعقب را ببیند وچند کیلو متر جلو تر را هم نمی تواند دائما نگاه کند وگرنه تصادف می کند .باید همیشه در حال باشد

۷) نیاز ها و خواسته های معقولتان را بر آورده کنید تا انرژی بگیرید .شاید لازم باشد چند روز خیلی خوب در مورد ان فکر کنید تا بفهمید که نیاز های شما چیست وچگونه می توانید آن ها را بر آورده کنید.

به امید موفقیت شما

نویسنده :همسفر نرگس

نوع مطلب : مطالب آموزنده، جهان بینی، 
برچسب ها : کنگره ۶۰، راهنمای اعتیاد، کسب انرژی،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic